انتخاب زبان :    
  • استرالیا

به گزارش هفته‌نامه خبری اکونومیست در سال 2008 ، در میان شهرهای برتر دنیا ملبورن دوم، پرت چهارم،آدلید هفتم و سیدنی نهم بود. همچنین در سال 2014 ملبورن در مقام اول ،آدلاید پنجم و سیدنی هفتم .

کیفیت زندگی ساکنین استرالیا بعنوان یکی از بهترین ها در دنیا است . محیط تمیز ٬ سرسبز با امکانات فوق العاده ٬ هزینه های متعادل زندگی و سیستم آموزشی مدرن آن را محیطی جذاب برای زندگی تبدیل کرده است. كشور استرالیا به خاطر ملیت های مختلف از تنوع فرهنگی بسیاری برخوردار است. به همین خاطر استرالیا مکانی مناسب برای تجربه ای جدید در زندگی و تحصیل است. 

  • درباره ما
  • چرا CMC ؟
  • خدمات

شرکت Central Migration Consultants و یا به اختصار C.M.C. یکی از شرکتهای ثبت شده و معتبر استرالیایی و دارای مشاور حقوقی در ایران است که در زمینه انواع ویزا و مهاجرت ،اشتغال و تحصیل در کشورهای گوناگون تخصص دارد. این شرکت توسط آقای فراز فرزانفر وکیل رسمی و رجیسترشده اداره مهاجرت استرالیا با شماره MARN:0963544 تاسیس گردیده است . از مهمترین مزایای استفاده از وکیل ثبت شده مهاجرت، پایبندی وکیل به منشور اخلاقی سازمان MARA میباشد که باعث اطمیان و آرامش خاطر موکلین از روند صحیح و کیفیت انجام خدمات میباشد.
Code of Conduct

شرکت CMC یکی از تنها شرکتهای دارای وکیل ثبت شده در ایران می باشد که با بهره گیری از وکلای کار آزموده دادگستری وهمچنین وکیل رسمی و رجیستر شده در استرالیا (MARA) و کانادا( CSIC )، آماده ارائه خدمات به بهترین نحو ممکن می باشد. این شرکت با داشتن دفاتر متعدد، امکان دسترسی آسان وپیگیری و اطلاع از چگونگی روند پرونده شما را در هر لحظه فراهم می سازد. تمامی پروسه کاری پرونده شما بطور سیستماتیک می باشد ، بدین طریق امکان ایجاد شفاف سازی کلیه مراحل و دست یافتن به سریعترین و دقیق ترین نتیجه، حاصل شده و میزان رخ دادن خطا به حداقل ممکن رسیده است .

شرکت Central Migration Consultants با داشتن نیروهای متخصص در ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه های مختلف با ارائه سرویسها و خدمات جدید و سیستماتیک کردن کلیه امور خود درصدد ارائه خدمات بهتر به موکلین خود می باشد. این خدمات شامل : مشاوره زبان : کمک در تعیین سطح زبان و مشاوره اصولی و صحیح مطابق با آخرین روشهای آموزشی جهت گرفتن نمره لازم برای پرونده مهاجرت مشاوره تخصصی : آگاه نمودن موکلین در مورد وضعیت پرونده آنها جهت شروع پرونده مهاجرت ارائه خدمات تخصصی : مشاوره و کمک به تنظیم مدارک تخصصی شامل CDR ، RPL، CV و Business Plan جهت امور مهاجرت طبق استاندارد و با بهره گیری از نمونه های موجود

مهاجرت به استرالیا

با توجه به شرایط و قوانین مهاجرتی استرالیا ،برای درخواست اقامت این کشور،باید مراحل مختلف و گوناگونی را طی کرد، کشور استرالیا دارای قوانین مشخص و روشنی در این زمینه میباشد که هرساله تغییرات و شرایط جدید را به متقتضیان اعلام می کند.

ارزیابی آنلاین

ورود کاربران
 مرا به خاطر بسپار
گذرواژه را فراموش کرده اید؟
خبرنامه