LBL_SelectLang    
استرالیا

اقامت از طرق سرمایه گذاری

استرالیا کشوری است که به سرعت در زمینه های مختلف اقتصادی و تجاری در حال رشد و توسعه می باشد. این امر فرصت مناسبی را برای صاحبان سرمایه و صنعت بوجود آورده تا بتوانند سودهای بسیار مناسبی را بدست آورند. استرالیا از تمام کسانی که مایل به سرمایه گذاری در این کشور هستند استقبال می کند.

Business Innovation and Investment (Provisional) visa (subclass 188)

متقاضیان در ابتدا باید از طریق یکی از سه روش زیر درخواست ویزای سرمایه گداری موقت (subclass 188) را داشته باشند که این امر پس از پر کردن IEO و دریافت اسپانسر ایالتی امکان پذیر است. این ویزا در مرحله ی اولیه به مدت چهار سال معتبر می باشد و در پایان چهار سال قابل تمدید و تغییر است. 

1)   ویزای تجارت و کارآفرینی Business Innovation stream : این ویزا مختص به افرادی می باشد که با توجه به سوابق تجاری خود قصد ایجاد ، توسعه یا مدیریت  یک شغل جدید یا موجود در استرالیا را دارند.

2)   ویزای سرمایه گذاری Investor stream: این ویزا مختص به افرادی می باشد که توانایی ایجاد و حفظ  یک فعالیت تجاری مشخص و تعیین شده به مبلغ حداقل 1.5 میلیون دلار استرالیا دارند.

3)   ویزای سرمایه گذاری Significant Investor stream : این ویزا مختص به افرادی می باشد که توانایی ایجاد و حفظ  یک فعالیت تجاری و سرمایه گذاری به مبلغ حداقل 5میلیون دلار استرالیا دارند.

برخی از شرایط لازم جهت درخواست ویزای سرمایه گذاری و کارآفرینی :

- داشتن یک تجارت خوب و موفق در خارج از استرالیا

- داشتن اسپانسر ایالتی از یکی از ایالات کشور استرالیا

- داشتن مقدار قابل توجهی از سهام شرکت

- داشتن حداقل 2 سال سابقه مدیدیرت مداوم در چهار سال گذشته، قبل از اقدام به درخواست این نوع ویزا

- متقاضی باید عضو موثر و تصمیم گیرنده شرکت تجاری باشد .

- داشتن اسپانسر ایالتی

- ...LBL_NoOfVisits 2016

LBL_OnlineAssessment

LBL_UserLogin
 LBL_RememberMe
LBL_ForgotPass
LBL_Newsletter